Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Wetzlar: Pramonei skirti programinės įrangos paketai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Wetzlar: Pramonei skirti programinės įrangos paketai

  • Paskelbta
    04/04/2022
  • Galutinis terminas
    02/05/2022
  • Atšaukta
    06/05/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48100000 Pramonei skirti programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
025.22E1010010100.84
Aprašymas

Einführung einer neuen Fachsoftware zur Abwicklung aller Aufgaben der Abteilung Bauen und Wohnen der Kreisverwaltung des Lahn-Dill-Kreises

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.had.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.