Publications Office of the EU
Ispanija-Leganés: Ikimokyklinio ugdymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Ispanija-Leganés: Ikimokyklinio ugdymo paslaugos

  • Paskelbta
    13/11/2023
  • Galutinis terminas
    19/12/2023
  • Skirta
    18/09/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80110000 Ikimokyklinio ugdymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,382,271.30 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,160,295.10 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
0153/2022
Aprašymas

Ankstyvosios vaikystės mokyklos pirmųjų žingsnių edukacinė tarnyba

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Nacionalinis registracijos numeris: P2807400C
Pašto adresas: Plaza Mayor
Vietovė: Leganés
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28911
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Pagrindinis adresas: https://contrataciondelestado.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

80110000 - Ikimokyklinio ugdymo paslaugos

85000000 - Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos

85300000 - Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos

85310000 - Socialinio darbo paslaugos

Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
2,382,271.30 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,160,295.10 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BABYTECA SL
Pašto adresas:
Vietovė: LEGANES
Pašto kodas: 28919
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.