Publications Office of the EU
Italija-Cassino: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Cassino: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    31/10/2015
  • Galutinis terminas
    21/12/2015
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/12/2015
  • Skirta
    24/02/2016
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di Cassino
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,093,800.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
561,099.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
Numero di gara 6209160
Aprašymas

Affidamento dei servizi di copertura assicurativa del Comune di Cassino.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/12/2015 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.