Publications Office of the EU
Lenkija-Sulejów: Su atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Sulejów: Su atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    16/06/2021
  • Galutinis terminas
    29/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/06/2021
  • Skirta
    02/08/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Sulejów
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,071,040.16 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,237,920.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
IZP.ZP.271.8.2021
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w szacunkowej ilości 4.800 Mg ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie gminy Sulejów, z wyłączeniem terenu obejmującego domki letniskowe tzw. JOR-POLANA.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gmina Sulejów
Nacionalinis registracijos numeris: 590648327
Pašto adresas: Konecka 42
Vietovė: Sulejów
NUTS kodas: PL713
Pašto kodas: 97-330
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Izabela Dróżdż
Pagrindinis adresas: https://sulejow.biuletyn.net/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/06/2021 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
5,071,040.16 PLN
Galutinė sutarties vertė
4,237,920.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: JUKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pašto adresas:
Vietovė: Piotrkó Trybunalski
Pašto kodas: 97-300
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.