Publications Office of the EU
Kurjerių paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Kurjerių paslaugos

  • Skirta
    05/01/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AQUON
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
64100000 Pašto ir kurjerių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
770,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Dabartinis Susitarimas dėl kurjerių paslaugų (šaldytuvų vežimas) nustoja galioti 2023 m. gruodžio 31 d. Dėl šios priežasties rinkai teikiamas naujas konkursas. Sutartį sudaro šie elementai: Mėginių paėmimas iš atitinkamose vietose esančių aušinimo įrenginių; – Atšaldytas mėginių vežimas iš vienos AQUON vietos į kitą; – Grąžinti ėminius į priėmimo vietoje esančius aušinimo blokus; Tuščių pakuočių pristatymas AQUON klientams. Užstatas paimamas iš vienos iš AQUON vietų; – Pristatymas įvairiems tiekėjams. Perkančioji organizacija ketina sudaryti sutartį remdamasi geriausia PKV, kokybės aspektu atsižvelgiant į 40 % ir 60 % kainą. Ketina sudaryti susitarimą su vienu tiekėju, kurio trukmė – 4 metai + 2 x 1 metai. Bendra trukmė ne ilgesnė kaip 6 metai. Daugiau informacijos apie sutartį ir procedūrą galite rasti konkurso vadove. Apskaičiuota apie 1 232 000 EUR be PVM per visą šešerių metų sutarties laikotarpį.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

64100000 - Pašto ir kurjerių paslaugos

90000000 - Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos

64120000 - Kurjerių paslaugos

90500000 - Su atliekomis susijusios paslaugos

Award method
Kwaliteit
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
770,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Schotpoort Connect B.V.
Pašto adresas:
Vietovė: EERBEEK
Pašto kodas: 6961EG
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.