Publications Office of the EU
B440 Pastatų automatizavimas, Žinių namai, Willy-Brandt-Platz 1-3 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

B440 Pastatų automatizavimas, Žinių namai, Willy-Brandt-Platz 1-3

  • Paskelbta
    30/06/2026
  • Galutinis terminas
    30/07/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/07/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Bochum, Referat Zentrale Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
StBo_ZVS2_2026_0070_OV_ZD
Aprašymas

Pastatų automatizavimo įrengimas Žinių namuose

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYSDJZL
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYSDJZL
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/07/2026 10:01
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Preis und andere Kriterien gemäß Vergabeunterlagen
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.