Publications Office of the EU
Graikija-Ermopolis: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Ermopolis: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    04/08/2012
  • Galutinis terminas
    24/09/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2012
  • Skirta
    04/03/2014
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39300000 Įvairūs įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
128,267.65 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
86,634.48 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
ΣΜΕΑ-ΠΝΑ/2.1
Aprašymas

Το αντικείμενο της σύμβασης, αφορά στην προμήθεια, φόρτωση, μεταφορά, πλήρη εγκατάσταση, εκπαίδευση χρήσης / λειτουργίας, διενέργεια δοκιμών (όπου απαιτείται) και παράδοση ελεύθερων, σε κατάσταση άριστης και απροβλημάτιστης λειτουργίας στις κατά τόπους σχολικές μονάδες ειδικής αγωγής της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου στην Ελλάδα, των ειδών της ομάδας 5: «Παραϊατρικός εξοπλισμος», όπως αυτά προσδιορίζονται στον πίνακα παραδόσεων (πίνακας Π6) του παραρτήματος Ζ' της με αριθμό 71821/6488/2012 διακήρυξης της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2012 12:30
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.