Publications Office of the EU
Prancūzija-Privas: Kompiuterinė įranga ir reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Privas: Kompiuterinė įranga ir reikmenys

  • Paskelbta
    12/08/2016
  • Galutinis terminas
    08/09/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/09/2016
  • Skirta
    03/10/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Département de l'Ardèche
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK22 Ardèche
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK22 Ardèche
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
59,182.40 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
16DI03
Aprašymas

Achat en ligne de composants, périphériques et logiciels standards.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ardeche.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_T1-uouthoQ
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/09/2016 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
59,182.40 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Bechtle direct France
Pašto adresas: Le Xenium, 30 rue des Vergers
Vietovė: Molsheim
Pašto kodas: 67120
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.