Publications Office of the EU
Prancūzija-Brest: Topografinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Brest: Topografinės paslaugos

  • Paskelbta
    10/09/2014
  • Galutinis terminas
    27/10/2014
  • Skirta
    19/03/2015
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ESID de Brest
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRH02 Finistère
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71351810 Topografinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
345,075.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
14084
Aprašymas

Marché à bons de commande pour la réalisation de détection et de géolocalisation des réseaux pour investigations complémentaires avant travaux et récolement après travaux, dans les départements 22, 29 et 56.
Dans le cadre de la sécurisation des travaux à proximité des réseaux souterrains et au regard des obligations de l'ESID de Brest de mener des investigations complémentaires dès la phase d'étude mais aussi pour assurer l'enrichissement du référentiel graphique des modifications apportées aux différents réseaux suite à des travaux, la présente consultation a pour objet de réaliser des campagnes de reconnaissance, d'identification, de positionnement planimétrique et altimétrique et de marquage/piquetage de réseaux souterrains existants par des techniques non intrusives.
Le marché ne comporte pas de montant minimum. Le montant maximum est quant à lui fixé à 1 000 000 HT sur 4 ans. Le seuil maximum par bon de commande est fixé à 25 000 HT. Au-delà, l'administration recourra à une mise en concurrence.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
345,075.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Adre et Barraud Guillemet
Pašto adresas: 6 rue de la Tour d'Auvergne
Vietovė: Nantes
Pašto kodas: 44200
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.