Publications Office of the EU
Belgija-Gilly: Gama kameros - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Gilly: Gama kameros

  • Paskelbta
    17/02/2023
  • Galutinis terminas
    27/04/2023
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Grand Hôpital de Charleroi
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Pirkėjo vieta
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111620 Gama kameros
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Grand Hôpital de Charleroi-NH-2022-012-PB/IH-F02_1
Aprašymas

Fourniture, installation, mise en service de 2 Spect-CT pour le service de médecine-nucléaire sur le nouveau site hospitalier Les Viviers.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Grand+H%C3%B4pital+de+Charleroi-NH-2022-012-PB%2FIH-F02
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.