Publications Office of the EU
Pagrindų susitarimo dėl gofruotojo plieno, suvirintų tinklelių ir valcuoto plieno tiekimo Mursijos autonominėje srityje sudarymas pagal Europos Sąjungos finansuojamą ekonomikos gaivinimo, pertvarkos ir atsparumo didinimo planą „NextGenerationEU“ ir kitus užsakymus. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Pagrindų susitarimo dėl gofruotojo plieno, suvirintų tinklelių ir valcuoto plieno tiekimo Mursijos autonominėje srityje sudarymas pagal Europos Sąjungos finansuojamą ekonomikos gaivinimo, pertvarkos ir atsparumo didinimo planą „NextGenerationEU“ ir kitus užsakymus.

  • Paskelbta
    27/10/2025
  • Galutinis terminas
    11/11/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/11/2025
  • Skirta
    23/01/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
14622000 Plienas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
TSA0081784
Aprašymas

Pagrindų susitarimo dėl gofruotojo plieno, suvirintų tinklelių ir valcuoto plieno tiekimo Mursijos autonominėje srityje sudarymas pagal Europos Sąjungos finansuojamą ekonomikos gaivinimo, pertvarkos ir atsparumo didinimo planą „NextGenerationEU“ ir kitus užsakymus.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/11/2025 14:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Precio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
2,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Pašto kodas: 41300
Šalis:
Vietovė: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Pašto adresas:
Vietovė: Olula Del Río
Pašto kodas: 04860
Šalis:
Vietovė: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Pašto adresas:
Vietovė: Zamora
Pašto kodas: 49023
Šalis:
Vietovė: Ilitragua sl
Pašto adresas:
Vietovė: Elche
Pašto kodas: 03292
Šalis:
Vietovė: PERFILES Y PLACAS S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: SEVILLA
Pašto kodas: 41092
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.