Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Remontinis avarinis traukinys ÖBB 9481 4746 602 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

(Provia-ID 114114) Remontinis avarinis traukinys ÖBB 9481 4746 602

  • Skirta
    03/05/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ÖBB-Technische Services-GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT130 Wien
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50220000 Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su geležinkeliais ir kitais įrenginiais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
495,345.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
ProVia-ID 114114
Aprašymas

O atitinkamų dalių išmontavimas ir surinkimas, Pasiruošimas pakeisti profilį kūno struktūroje o Dalinis ekstruzinio profilio keitimas, įskaitant pakaitinį pripildymo įtaisą ir siurbimą, nuplovimo vandeniu įtaisas o viršutinių ilgųjų sijų pakeitimas o Dažai remontuoti visą traukinį

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
495,345.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Siemens Mobility Austria GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1210
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.