Publications Office of the EU
Rumunija-Buzau: Pasterizuotas pienas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Rumunija-Buzau: Pasterizuotas pienas

  • Pranešta
    28/05/2013
  • Paskelbta
    21/06/2013
  • Galutinis terminas
    26/08/2013
  • Skirta
    13/09/2013
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consiliul Judetean Buzau
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO222 Buzău
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15511100 Pasterizuotas pienas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,999,963.20 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,999,963.00 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Aprovizionare si distributie a produselor lactate in cadrul programului national ”lapte-corn” pentru elevii din învatamântul primar si gimnazial de stat si privat precum si pentru copii prescolari din gradinitele de stat si private cu program normal de 4 ore de pe teritoriul judetului Buzau pe anul scolar 2013 - 2014, în conformitate cu prevederile OUG 96/20002 actualizata.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
5,999,963.20 RON
Galutinė sutarties vertė
5,999,963.00 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: Meridian Agroind S.R.L.
Pašto adresas: Strada Focsani nr. 1
Vietovė: Ramnicu Sarat
Pašto kodas: 125300
Šalis: ROU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.