Publications Office of the EU
Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica

  • Paskelbta
    21/06/2024
  • Galutinis terminas
    24/07/2024
  • Skirta
    08/04/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Unidade Local de Saúde de Entre o Douro e Vouga, E. P. E.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696500 Laboratoriniai reagentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,357,746.92 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,392,841.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
0182466.122024
Aprašymas

Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Fator Preço
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Fator Adequação Técnica
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Fator Preço
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Fator Avaliação Técnica
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
5,357,746.92 EUR
Galutinė sutarties vertė
10,392,841.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Abbott Laboratórios, Lda
Pašto adresas:
Vietovė: Amadora
Pašto kodas: 2610-008
Šalis:
Vietovė: Abbott Laboratórios, Lda
Pašto adresas:
Vietovė: Amadora
Pašto kodas: 2610-008
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.