Publications Office of the EU
Slovakija-Vysoké Tatry: Gamtinės dujos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Vysoké Tatry: Gamtinės dujos

  • Paskelbta
    07/08/2020
  • Galutinis terminas
    09/09/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/09/2020
  • Skirta
    16/12/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09123000 Gamtinės dujos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
377,454.52 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
355,412.80 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
92020
Aprašymas

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Nacionalinis registracijos numeris: 00227811
Pašto adresas: Vyšné Hágy 10
Vietovė: Vysoké Tatry
NUTS kodas: SK041
Pašto kodas: 059 84
Šalis: SVK
Asmuo ryšiams: Róbert Pastrnák
Pagrindinis adresas: http://www.hagy.sk
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/427506
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/09/2020 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
377,454.52 EUR
Galutinė sutarties vertė
355,412.80 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Pašto adresas: Mlynské nivy 44/a
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 825 11
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.