Publications Office of the EU
Presuotų karštojo kelių ženklinimo produktų ir stiklinių karoliukų tiekimas ir pristatymas Sarto departamento reikmėms - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Presuotų karštojo kelių ženklinimo produktų ir stiklinių karoliukų tiekimas ir pristatymas Sarto departamento reikmėms

  • Skirta
    22/01/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Département de la Sarthe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34922100 Kelių ženklinimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
F-PF-1346639
Aprašymas

Paslaugos teikiamos pagal preliminariąją sutartį be mažiausios sumos, kurios didžiausia suma yra 100 000,00 EUR be PVM per laikotarpį ir kuri vykdoma pateikiant užsakymus, kaip apibrėžta Viešosios tvarkos kodekso R2162-2, R2162-4–R2162-6, R2162-13 ir R2162-14 straipsniuose.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: Le prix (voir détail dans le règlement de la consultation)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: La valeur technique (voir détail dans le règlement de la consultation)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 25
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: Les performances en matière de risques pour la santé et de protection de l'environnement (voir le détail dans le règlement de la consultation)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
400,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Société d'Applications Routières (par sigle SAR)
Pašto adresas:
Vietovė: Rueil-Malmaison
Pašto kodas: 92500
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.