Publications Office of the EU
Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych

  • Paskelbta
    12/02/2025
  • Galutinis terminas
    18/03/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/03/2025
  • Skirta
    14/04/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL426 Koszaliński
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696500 Laboratoriniai reagentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
EP/10/2025
Aprašymas

Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych Zadanie nr 1 Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i płynów ustrojowych wraz z dostawą podłóż (butelek) do wykonania badań oraz dzierżawa aparatu do barwienia preparatów z dodatnich posiewów krwi. Zadanie nr 2 Dzierżawa analizatora do badań immunoserologicznych w kierunku diagnostyki zakażeń Clostridium difficile, różyczki, mononukleozy zakaźnej oraz boreliozy wraz z dostawą testów do wykonania badań oraz dzierżawa wirówki laboratoryjnej. Zadanie nr 3 Dostawa podłoża do kontroli jałowości powietrza oraz podłoża do kontroli zanieczyszczeń powierzchni.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/195027/notice/public/details
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/195027/notice/public/details
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/03/2025 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.