Publications Office of the EU
Lenkija-Siedlce: Angioplastikos medžiagos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Siedlce: Angioplastikos medžiagos

  • Paskelbta
    30/08/2016
  • Galutinis terminas
    04/10/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/10/2016
  • Skirta
    08/11/2016
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL Polska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111730 Angioplastikos medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,106,178.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,246,262.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
FZP/28-FZP/16
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pašto adresas: ul. Poniatowskiego 26
Vietovė: Siedlce
NUTS kodas: PL
Pašto kodas: 08-110
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Bogumiła Golbiak
Pagrindinis adresas: http://www.szpital.siedlce.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/10/2016 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.