Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Darmstadt: Priežiūros dieną paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Darmstadt: Priežiūros dieną paslaugos

  • Paskelbta
    07/06/2022
  • Galutinis terminas
    05/07/2022
  • Skirta
    01/08/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Wissenschaftsstadt Darmstadt Der Magistrat Schulamt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85312100 Priežiūros dieną paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
V-2022/5-ft/krä
Aprašymas

Betreuungsleistung Pakt für den Nachmittag an der Luise-Büchner-Schule Darmstadt

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.had.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AWO Darmstadt Solidarität gGmbH
Pašto adresas: Frankfurter Straße 14
Vietovė: Darmstadt
Pašto kodas: 64293
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.