Publications Office of the EU
REAGENTŲ IR TECHNOLOGIJOS TEIKIMAS ANALIZEI BIOCHEMICINĖJE LABORATORIJOSE - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

REAGENTŲ IR TECHNOLOGIJOS TEIKIMAS ANALIZEI BIOCHEMICINĖJE LABORATORIJOSE

  • Skirta
    03/06/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Instituto Português de Oncologia de Lisboa Francisco Gentil, EPE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
430,591.97 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

REAGENTŲ IR TECHNOLOGIJOS TEIKIMAS ANALIZEI BIOCHEMICINĖJE LABORATORIJOSE

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Preço
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
430,591.97 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ABBOTT LABORATÓRIOS, LDA.
Pašto adresas:
Vietovė: Amadora
Pašto kodas: 2610-008
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.