Publications Office of the EU
Čekija-Mladá Boleslav: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Mladá Boleslav: Statybos darbai

  • Skirta
    28/06/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Obec Plazy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
20,170,739.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Přístavba objektu hasičského sboru a technického zázemí obecního úřadu.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
20,170,739.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemyslowego
Pašto adresas: Linhartova 172/14
Vietovė: Kosmonosy
Pašto kodas: 29306
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.