Publications Office of the EU
Lenkija-Bełżyce: Ledo valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Bełżyce: Ledo valymo paslaugos

  • Paskelbta
    26/09/2017
  • Galutinis terminas
    27/10/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/10/2017
  • Skirta
    22/11/2017
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90630000 Ledo valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,132,630.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
BiZP.2720-30/17 BiZP.2720-30/17
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie administrowanym przez ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach tj. zwalczanie śliskości i odśnieżane dróg, w sezonie zimowym 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. Zakres zamówienia obejmuje: a) odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości nawierzchni dróg według standardów zimowego utrzymania, określonych przez Zamawiającego, na terenie obwodów drogowych: Nr 1 w Bełżycach, Nr 2 w Bychawie i Nr 3 w Garbowie,b) utrzymanie w stałej gotowości nośników i sprzętu przewidzianego do realizacji w/w zadania wraz z ich obsługą w terminie od dnia przekazania sprzętu Zamawiającego Wykonawcy na podstawie protokołu zdawczo - odbiorczego do zakończenia świadczenia usług objętych zamówieniem, po zakończeniu sezonu zimowego tj. do dnia 30.4.2020 roku.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Pašto adresas: ul. Żeromskiego 3
Vietovė: Bełżyce
NUTS kodas: PL814
Pašto kodas: 24-200
Šalis: POL
Pagrindinis adresas: www.zdplublin.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/10/2017 10:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

90630000 - Ledo valymo paslaugos

90620000 - Sniego valymo paslaugos

45000000 - Statybos darbai

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.