Publications Office of the EU
Lenkija-Czempiń: Su atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Czempiń: Su atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    27/09/2016
  • Galutinis terminas
    08/11/2016
  • Skirta
    28/12/2016
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,293,398.41 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,177,698.70 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
CZO.271.14.2016
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Pašto adresas: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Vietovė: Czempiń
NUTS kodas: PL41
Pašto kodas: 64-020
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Pagrindinis adresas: http://www.selekt.czempin.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,293,398.41 PLN
Galutinė sutarties vertė
3,177,698.70 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Szałwiowa 34 A/2
Vietovė: Plewiska
Pašto kodas: 62-064
Šalis: POL

Vietovė: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Szałwiowa 34 A/2
Vietovė: Plewiska
Pašto kodas: 62-064
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.