Publications Office of the EU
Italija-Empoli: Dekoratyvinių ir poilsio sodų priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Empoli: Dekoratyvinių ir poilsio sodų priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    11/12/2014
  • Galutinis terminas
    09/02/2015
  • Skirta
    03/06/2015
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di Empoli
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITI14 Firenze
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77311000 Dekoratyvinių ir poilsio sodų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
695,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
360,529.20 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Oggetto del presente appalto è il servizio di manutenzione delle aree a verde del territorio comunale e delle attrezzature ludiche in esse presenti.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
695,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
360,529.20 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lago di Vico Società Cooperativa Agricola
Pašto adresas: località Lugara snc
Vietovė: Ronciglione
Pašto kodas: 01037
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.