Publications Office of the EU
Prancūzija-La Défense: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-La Défense: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    28/04/2023
  • Galutinis terminas
    15/05/2023
  • Skirta
    18/10/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRY10 Guadeloupe
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79713000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,700,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Gardiennage de la centrale de production d’électricité d’EDF PEI Etablissement de Pointe Jarry (GUADELOUPE).
Le Titulaire devra réaliser les prestations de gardiennage et de contrôles d’accès du site 24 x 24 et 7 jours sur 7.
Candidature à déposer en ligne, sur la plateforme web PHA : https://pha2.edf.com

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Pašto adresas: TOUR PB6 20 place de la Défense
Vietovė: LA DEFENSE
NUTS kodas: FR105
Pašto kodas: 92050
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: EDF SA Direction des achats Groupe- DOA TPIT – Département Immobilier M Gilles Bonnard
Pagrindinis adresas: http://www.edf.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pha2.edf.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,700,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.