Publications Office of the EU
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Liuksemburgas-Liuksemburgas: Statybos darbai

  • Paskelbta
    16/07/2019
  • Galutinis terminas
    03/09/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/09/2019
  • Skirta
    03/12/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fonds d'urbanisation et d'aménagement du plateau de Kirchberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LU000 Luxembourg
Pirkėjo vieta
NUTS code: LU000 Luxembourg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
769,170.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
705,530.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
1901102
Aprašymas

Il s’agit des travaux de menuiserie intérieure, portes en métal et en bois:
— en total: 270 pièces en différentes qualité;
— pleins et vitrée;
— sans et avec coupe-feu. (EI30S/ EI60S/ EI90S);
— bois (HPL) et aluminium.
Début des travaux: février 2020 sur site.
Durée des travaux: 35 jours ouvrables en phases.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Fonds d'urbanisation et d'aménagement du plateau de Kirchberg
Pašto adresas: 4, rue Erasme
Vietovė: Luxembourg
NUTS kodas: LU000
Pašto kodas: L-1468
Šalis: LUX
Asmuo ryšiams: Fonds d'urbanisation et d'aménagement du plateau de Kirchberg
Pagrindinis adresas: https://www.fondskirchberg.lu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=18207&orgAcronyme=t5y
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/09/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

45000000 - Statybos darbai

45400000 - Pastato užbaigimo darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
769,170.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
705,530.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: European Fire Protection SA
Pašto adresas: 145, route de Pétange
Vietovė: Niedercorn
Pašto kodas: L-4645
Šalis: LUX
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.