Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Prenzlau: Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Prenzlau: Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos

  • Paskelbta
    07/05/2021
  • Galutinis terminas
    15/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/06/2021
  • Skirta
    09/09/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Stadt Prenzlau, Bauverwaltung
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE40I Uckermark
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE40I Uckermark
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90610000 Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
591,902.02 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
61-21/27 A
Aprašymas

beidseitige maschinelle Reinigung der Fahrbahn inklusive Bustaschen, Verkehrsteiler und Silvesterreinigung

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y6ARCME
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/06/2021 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
591,902.02 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Firma LeLa GmbH
Pašto adresas: Robert-Bosch-Str. 22-24
Vietovė: Nauen
Pašto kodas: 14641
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.