Publications Office of the EU
Prancūzija-Paryžius: Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Paryžius: Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys

  • Paskelbta
    25/01/2021
  • Galutinis terminas
    09/03/2021
  • Skirta
    07/06/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
préfecture de police dfcpp bcp
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,246,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,246,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
20-BCPA-722
Aprašymas

fourniture et livraison de pièces détachées, accessoires et fournitures connexes, estampillés constructeur du Groupe VAG

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=674742&orgAcronyme=g6l
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.