Publications Office of the EU
Techninė priežiūra ir nauji rutininiai kelio ir tvoros darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Techninė priežiūra ir nauji rutininiai kelio ir tvoros darbai

  • Paskelbta
    02/07/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
  • Galutinis terminas
    11/09/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
GROUPEMENT D'ACHAT DU BEAUVAISIS
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE22 Oise
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233141 Kelių priežiūros darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
15,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
64628.59 / 26-183
Aprašymas

Preliminarioji sutartis su pirkimo užsakymais arba vėlesnės sutartys, kurių didžiausia (be mažiausios) vertė nustatyta kiekvienai pirkimo daliai. Neplanuotas (-i) nustatytas (-i) variantas (-ai). Papildomos paslaugos nenumatytos. Konvencijos priede išsamiai išdėstyta socialinės įtraukties sąlyga. Į dalis suskirstyti darbai, kurių kiekvienai taikoma atskira preliminarioji sutartis

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1844068
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1844068
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/09/2026 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.