Publications Office of the EU
Norvegija-Oslas: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Oslas: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)

  • Skirta
    04/05/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO081 Oslo
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO Norge
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,000,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

A high throughput system will be procured for optic analysis of structural variations in genomes, as a complement to whole-genome sequencing.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,000,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Triolab AB
Pašto adresas:
Vietovė: Mölndal
Pašto kodas:
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.