Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hamburgas: Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Hamburgas: Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys

  • Paskelbta
    13/09/2023
  • Galutinis terminas
    10/10/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/10/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SBH | Schulbau Hamburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39220000 Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
30,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
SBH VgV OV 047-23 UR
Aprašymas

SBH | Schulbau Hamburg hat als Landesbetrieb der Freien und Hansestadt Hamburg (nachstehend SBH genannt) die Aufgabe, die Schulimmobilien unter Berücksichtigung der schulischen Belange nach wirtschaftlichen Grundsätzen zu planen, zu bauen, zu unterhalten und zu bewirtschaften und die mehr als 400 Schulen an die Behörde für Schule und Berufsbildung (BSB) zu vermieten.
Am Standort Corveystraße 6, Gymnasium Corveystraße, wird ein Umbau im Bestand vorgenommen.
Hier: Küchenaustattung
Es werden neue Küchengeräte sowie eine Spülstraße benötigt. Es soll die Lieferung, Aufstellung und Montage der im Leistungsverzeichnis aufgeführten Geräte erfolgen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/551ae6e0-f2e0-4faf-b29b-892706956962
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/10/2023 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
30,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.