Publications Office of the EU
Casablanca Spektaklio namas - vėdinimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Casablanca Spektaklio namas - vėdinimas

  • Paskelbta
    19/05/2026
  • Galutinis terminas
    22/06/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/06/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Casablanca gGmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Spekte-EU-TA-03
Aprašymas

Vėdinimo įrengimas butams, sanitarinėms patalpoms ir biuro patalpoms su centrine tiekimo ir išmetimo oro sistema, įrengta ant pastato stogo

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4D4QMKG1
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4D4QMKG1
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/06/2026 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.