Publications Office of the EU
Rumunija-Botoșani: Kelių tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Botoșani: Kelių tiesimo darbai

  • Atšaukta
    02/04/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Județul Botoșani
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO212 Botoşani
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO212 Botoşani
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233120 Kelių tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
3372955/2018/5
Aprašymas

Obiectul contractului îl constituie executia lucrarilor aferente proiectului „Regiunea Nord-Est — Axa rutieră strategică 2: Botoşani-Iaşi”, COD SMIS 112979, in acord cu activitatile finantate prin contractul de finantare nr. 760 din 24.11.2017, asa cum sunt acestea descrise in documentatie tehnica care face parte integranta din prezenta documentatie de atribuire.
Valoarea totala estimată a contractului este de 254 036 553,75 RON fara TVA din care:
— Valoarea totală lucrări construcții montaj: 252 834 382,44 RON fara TVA,
— Valoare totală cheltuieli conexe organizării șantierului: 1 192 171,32 RON fara TVA,
— Valoare proiectare deviere retele Telekom: 10 000,00 RON fara TVA.
Așa cum reiese din devizul general al proiectului.
Perioada de garantie a lucrarilor este de cel putin 36 de luni. Durata de realizare a contractului nu contine si perioada de garantie a lucrarilor.
Autoritatea contractanta va raspunde în mod clar si complet tuturor solicitarilor de clar [...] detalii pe www.e-licitatie.ro

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.