Publications Office of the EU
Prancūzija-Le Bourget du Lac: Priešpiečių talonai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Le Bourget du Lac: Priešpiečių talonai

  • Paskelbta
    11/08/2018
  • Galutinis terminas
    21/09/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Tunnel Euralpin Lyon Turin SAS
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK27 Savoie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30199770 Priešpiečių talonai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
S44 Titres Restaurant
Aprašymas

Il presente accordo quadro mono-aggiudicatario (per ogni lotto) a buoni d'ordine senza importo minimo ne massimo, ha per oggetto la fornitura di buoni pasto per il personale di TELT situato in Francia e per il personale di TELT situato in Italia. Riguardo alle informazioni relative ai lotti II. 1.6 qui di seguito, precisiamo che si può participare ad uno o a tutti i due lotti.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Tunnel Euralpin Lyon Turin SAS
Pašto adresas: Savoie Technolac, Bâtiment Homère, 13 allée du Lac de Constance, CS 90281
Vietovė: Le Bourget du Lac
NUTS kodas: FRK27
Pašto kodas: 73375
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: Fonction Contrats
Pagrindinis adresas: www.telt-sas.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2018 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.