Publications Office of the EU
EUROPOS ATVIRAS ELEKTRONINIS KONKURSAS DĖL NEDIFERENCIJUOTŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO IR NAUDOJIMO PASLAUGŲ PIRKIMO SUTARTIES SUDARYMO CER 200301. FIUMICINO LEONARDO DA VINCI ORO UOSTAS IR CIAMPINO G.B. PASTINE ORO UOSTAS - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

EUROPOS ATVIRAS ELEKTRONINIS KONKURSAS DĖL NEDIFERENCIJUOTŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO IR NAUDOJIMO PASLAUGŲ PIRKIMO SUTARTIES SUDARYMO CER 200301. FIUMICINO LEONARDO DA VINCI ORO UOSTAS IR CIAMPINO G.B. PASTINE ORO UOSTAS

  • Paskelbta
    13/05/2024
  • Galutinis terminas
    14/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/06/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Aeroporti di roma S.p.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,445,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

EUROPOS ATVIRAS ELEKTRONINIS KONKURSAS DĖL NEDIFERENCIJUOTŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO IR NAUDOJIMO PASLAUGŲ PIRKIMO SUTARTIES SUDARYMO CER 200301. FIUMICINO LEONARDO DA VINCI ORO UOSTAS IR CIAMPINO G.B. PASTINE ORO UOSTAS

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.sg.adr.it
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.sg.adr.it
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/06/2024 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Come previsto nel Disciplinare di gara
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
2,445,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.