Publications Office of the EU
Los 317 Estrich, Fliesen - GNUE des Landes Sachsen-Anhalt: Polizeiinspektion Magdeburg (einschl. PI Zentrale Dienste), TM 5.6 - Sanierung Haus 7, Sternstraße 12, 39104 Magdeburg (NML 618-23) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Los 317 Estrich, Fliesen - GNUE des Landes Sachsen-Anhalt: Polizeiinspektion Magdeburg (einschl. PI Zentrale Dienste), TM 5.6 - Sanierung Haus 7, Sternstraße 12, 39104 Magdeburg (NML 618-23)

  • Paskelbta
    01/12/2023
  • Galutinis terminas
    16/01/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/01/2024
  • Skirta
    26/04/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landesbetrieb Bau- und Liegenschaftsmanagement Sachsen-Anhalt (BLSA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45262320 Žymėjimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
143,292.34 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
NML 618-23
Aprašymas

Los 317 Estrich, Fliesen

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=551037
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=551037
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/01/2024 10:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
143,292.34 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fliesenbau 24 GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Magdeburg
Pašto kodas: 39120
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.