Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos projektavimas bei atlikimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos projektavimas bei atlikimas

  • Paskelbta
    12/04/2022
  • Galutinis terminas
    10/05/2022
  • Skirta
    30/11/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ČR - Technologická agentura České republiky
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ0 Česko
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ0 Česko
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
73300000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos projektavimas bei atlikimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,862,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,861,736.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,862,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
2,861,736.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: EEIP, a.s.
Pašto adresas: Šeříková 618/4
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 15000
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.