Publications Office of the EU
Prancūzija-Somain: Kelių apšvietimo įrenginių montavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Somain: Kelių apšvietimo įrenginių montavimas

  • Paskelbta
    24/09/2013
  • Galutinis terminas
    04/11/2013
  • Skirta
    27/12/2013
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Commune de Somain
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45316110 Kelių apšvietimo įrenginių montavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
520,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
130,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
13M0014
Aprašymas

Entretien, rénovation et création d'installations d'éclairage public, de signalisation et illuminations festives. Marché unique à bons de commande avec maximum et un opérateur économique.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mairie de Somain
Pašto adresas: place Jean Jaurès, BP 39
Vietovė: Somain
Pašto kodas: 59490
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
520,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
130,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SAS SME
Pašto adresas: 580 rue des Galibots
Vietovė: Somain
Pašto kodas: 59490
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.