Publications Office of the EU
Prancūzija-Kajenas: Raidžių lentos arba reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Kajenas: Raidžių lentos arba reikmenys

  • Paskelbta
    31/05/2019
  • Galutinis terminas
    01/07/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/07/2019
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Commune de Cayenne
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRY3 Guyane
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRY3 Guyane
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30195300 Raidžių lentos arba reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,455,716.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
19.013.P
Aprašymas

Acquisition de tables, chaises et autres mobiliers de bureau et de cantine.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://agysoft.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/07/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.