Publications Office of the EU
Slovėnija-Ankaran: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Ankaran: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos

  • Skirta
    04/10/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ortopedska bolnišnica Valdoltra Ospedale Ortopedico Valdoltra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
354,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
329,040.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Vzdrževanje, podpora in nadgradnja integriranega zdravstvenega informacijskega sistema.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
354,000.00
Galutinė sutarties vertė
329,040.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SRC Infonet d.o.o., podjetje za informacijsko svetovanje, inženiring in trgovino
Pašto adresas: Cesta talcev 39
Vietovė: Kranj
Pašto kodas: 4000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.