Publications Office of the EU
Prancūzija-Tours: Reagentai ir kontrastiniai preparatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Tours: Reagentai ir kontrastiniai preparatai

  • Paskelbta
    18/09/2018
  • Galutinis terminas
    15/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/10/2018
  • Skirta
    17/12/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Centre hospitalier régional universitaire de Tours
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,097,600.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,177,604.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2019-PH-009
Aprašymas

Fourniture de traceurs de la TEP et fourniture de marqueurs grains d'or pour radio chirurgie par Cyberknife.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=394639&orgAcronyme=x7c
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/10/2018 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,097,600.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
4,177,604.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Cyclopharma
Pašto adresas: 3 rue Marie Curie
Vietovė: Saint-Beauzire
Pašto kodas: 63360
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.