Publications Office of the EU
Prancūzija-Lijonas: Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Lijonas: Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos

  • Paskelbta
    16/04/2021
  • Galutinis terminas
    17/05/2021
  • Skirta
    07/10/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ville de Lyon
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71310000 Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
184,375.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
1dc09048991
Aprašymas

la mission de maîtrise d?oeuvre est une mission de base pour une opération de réhabilitation de bâtiment avec Exe (mais Visa pour la partie scénographie) + Missions complémentaires : Esq/Dia + Opc + Ssi.L'Enveloppe prévisionnelle des travaux est de 1 562 500 euros Ht - valeur avril 2021

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://marches2.lyon.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
184,375.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: atleier Peytavin Yvan
Pašto adresas: 15 Avenue D'Assas
Vietovė: Montpellier
Pašto kodas: 34000
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.