Publications Office of the EU
Čekija-Pardubice: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Čekija-Pardubice: Statybos darbai

  • Paskelbta
    13/04/2018
  • Galutinis terminas
    18/05/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/05/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Pardubický kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,882,700.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy a modernizace vybraných prostor v objektu Krajského úřadu souvisejících se sálem zastupitelstva. Hlavním cílem úprav je obnova sálu a jeho modernizace nejen v pojetí vlastního vnitřního vybavení, ale nastavit moderní audiovizuální techniku, hlasovací zařízení a vše propojit s potřebným hardwarem a softwarem. Podstatnou myšlenkou je designově prostor odlehčit, zpřehlednit, otevřít a opticky zvětšit. Nosným dispozičním počinem je otočení celého uspořádání sálu o 180, čelo auditora je proti oknům. Stavba bude realizována podle projektové dokumentace zpracované společností Adam První spol. s r.o., která je přílohou zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Pardubický kraj
Nacionalinis registracijos numeris: 70892822
Pašto adresas: Komenského náměstí 125
Vietovė: Pardubice
NUTS kodas: CZ053
Pašto kodas: 532 11
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Ing. Robert Hebký
Pagrindinis adresas: http://www.pardubickykraj.cz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/05/2018 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
8,882,700.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.