Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Torfaen: Pastatų įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Torfaen: Pastatų įrengimo darbai

  • Paskelbta
    30/08/2019
  • Galutinis terminas
    14/10/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Torfaen County Borough Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45300000 Pastatų įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
T.4211
Aprašymas

Provision of disability facility adaptations by means of a dynamic purchasing system for a period of least 4 years.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.