Publications Office of the EU
Ispanija-Alcázar de San Juan: Statybvietės parengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Alcázar de San Juan: Statybvietės parengimo darbai

  • Paskelbta
    30/11/2012
  • Galutinis terminas
    13/05/2013
  • Skirta
    02/12/2013
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ayuntamiento de Alcazar de San Juan
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45210000 Pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,505,739.09 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,967,131.80 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
03/12 (Obras)
Aprašymas

Obra en Alcázar de SAn Juan para la reordenación urbana, urbanización y edificaciones para servicios municipales de Comercio-Ocio, según Proyecto redactado por el Arquitecto D.Juan Carlos González Noheda. El contrato se engloba dentro del Proyecto "Alcázar, Comercio y Ocio"código CM15 concedido al Ayto de Alcázar de San Juan en la convocatoria 2.011 de Ayudas al Fondo Europeo de Desarrollo Regional (FEDER).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ayuntamiento de Alcazar de San Juan
Pašto adresas: Plaza Santo Domingo, 1 (Registro)
Vietovė: Alcazar de San Juan
Pašto kodas: 13600
Šalis: ESP
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
6,505,739.09 EUR
Galutinė sutarties vertė
4,967,131.80 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Isolux Corsan Corviam Construcción, S.A.
Pašto adresas: c/ Salto del caballo,3. Edificio «La Curia», oficina 9-12
Vietovė: Toledo
Pašto kodas: 45003
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.