Publications Office of the EU
Medicininių produktų, skirtų vienkartiniam vartojimui SP ZOZ, tiekimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Medicininių produktų, skirtų vienkartiniam vartojimui SP ZOZ, tiekimas

  • Paskelbta
    21/08/2025
  • Galutinis terminas
    10/09/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/09/2025
  • Skirta
    29/01/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
61,776,805.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
45
Pasiūlymo referencinis numeris
SPZOZ–DZ/19/2025
Aprašymas

Sutarties dalykas yra vienkartinių medicinos prietaisų tiekimas Lenčnos ligoninei. Sutarties dalykas išsamiai aprašytas ir išsamiai aprašytas LPZ 2 priede. Sutarties dalykas suskirstytas į 45 rinkinius: 1 rinkinys medicinos prietaisų - sterilizavimo BVPŽ kodas: 33191000-5 Sterilizavimo, dezinfekavimo ir higienos priemonių rinkinys Nr. 2 medicinos priemonės - sterilizavimas BVPŽ kodas: 33191000-5 Sterilizavimo, dezinfekavimo ir higienos įrangos komplektas Nr. 3 medicinos prietaisai, t. y. BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 4Medicinos prietaisai JAV BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 5 Medicinos prietaisai JAV anesteziologijos BVPŽ kodas: 33171000-9: Anestezijos ir gaivinimo priemonių rinkinys Nr. 6 medicinos prietaisai, t. y. prijuostės BVPŽ kodas: 33199000-1: Medicininiai drabužiai. komplektas Nr. 7 medicinos prietaisai j.użkoszule, kepurės BVPŽ kodas: 33199000-1: Medicininiai drabužiai. rinkinys Nr. 8 tracheostomijos medicinos prietaisai, drenažo rinkiniai BVPŽ kodas: 33141642-2 · Drenažo priedų komplektas Nr. 9 medicinos prietaisai su adatomis BVPŽ kodas: 33141320-9: Medicininių adatų rinkinys Nr. 10 medicinos prietaisų, t. y. švirkštai, kaniulės BVPŽ kodas: 33141310-6: Švirkštų rinkinys Nr. 11, medicinos prietaisai, t. y. BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 12 medicinos prietaisų, d/transmisijos, BVPŽ kodo plėtikliai: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 13Medicinos prietaisai JAV-estetika BVPŽ kodas: 33171000-9: Anestezijos ir gaivinimo instrumentų rinkinys Nr. 14 medicinos prietaisai JAV-anesteziologija BVPŽ kodas: 33171000-9: Anestezijos ir gaivinimo instrumentų rinkinys Nr. 15 medicinos prietaisai JAV-anesteziologija BVPŽ kodas: 33171000-9: Anestezijos ir gaivinimo instrumentų rinkinys Nr. 16 medicinos prietaisai JAV. Nesterilios nitrilinės pirštinės, chirurginės pirštinės ir ortopedinis sterilus BVPŽ kodas: 33141420-0: Chirurginių pirštinių rinkinys Nr. 17 Medicinos prietaisai Kūno lakštai, Patalynė BVPŽ kodas: 39512000-4 Patalynės komplektas Nr. 18 medicinos prietaisai - vakuuminė terapija BVPŽ kodas: 33190000-8 -Įvairių medicinos prietaisų ir produktų rinkinys Nr. 19 medicinos prietaisų UL-chirurginių servietų sterilus BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 20 Medicinos priemonių JAV operaciniai rinkiniai sterilus BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų komplektas Nr. 21 medicinos prietaisams, kurių sudėtyje yra natrio kalkių BVPŽ kodas: 33141000-0 Vienkartinių, necheminių medicinos ir hematologijos reikmenų rinkinys Nr. 22Medicinos prietaisai ir priemonės- žinduolių drenažo sistemos BVPŽ kodas: 33141642-2: Drenažo priedų komplektas Nr. 23 medicinos prietaisai - drenažo, drenažo komplektai BVPŽ kodas: 33141642-2: Drenažo priedų rinkinys Nr. 24 medicinos prietaisai JAV- dirbtinis epidermio BVPŽ kodas: 33141100-1 Papuošalų, spaustukų, siūlių, kelnaičių komplektas Nr. 25 medicinos prietaisai - slėgio jutikliai BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 26 medicinos prietaisai - enteriniai maitinimo vamzdžiai BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 27 Medicinos prietaisai kritinių parametrų analizatoriui CPV kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 28 Medicinos prietaisai JAV - anesteziologijos BVPŽ kodas: 33171000-9: Anestezijos ir gaivinimo instrumentų rinkinys Nr. 29 medicinos prietaisai - šildymo antklodės BVPŽ kodas: 33196000-0 - Medicinos priemonių rinkinys Nr. 30 medicinos prietaisai JAV spirometrinis BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicininių reikmenų rinkinys Nr. 31Medicinos prietaisai JAV - kontrastinių rašiklių kasetės BVPŽ kodas: 33141620-2 Medicinos rinkinių rinkinys Nr. 32 medicinos prietaisai JAV sterilus, vienkartinis gelis su lidokainu BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 33 medicinos prietaisai - dializės kateterio implantacijos rinkinys BVPŽ kodas: 33141620-2 Medicininių rinkinių rinkinys Nr. 34 medicinos prietaisų kateteris ir skysčiai pH matavimui BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 35 medicinos prietaisai, t. y. endometriumo biopsijos kateterio BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų komplektas Nr. 36 medicinos prietaisai j.uż- Hemostatinė kirpimo mašinėlė BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 37 medicinos prietaisai, t. y. biopsijos replės BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 38 Medicinos prietaisai UL - Biopsijos adatos BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 39 Medicinos prietaisai UL- Savaime išsiplečiantis palapinės BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 40 Medicinos prietaisai UL-PE Biopsijos replės BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų komplektas Nr. 41 medicinos prietaisai j.u.stent BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 42 Medicinos prietaisai UL-Lithotryptor BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų rinkinys Nr. 43 medicinos prietaisai - Tulžies protezas BVPŽ kodas: 33141000-3 Medicinos reikmenų komplektas Nr. 44 medicinos prietaisai j.u. sauskelnės BVPŽ kodas: 3141620-2 Medicininių rinkinių rinkinys Nr. 45 medicinos prietaisai, t. y. talpyklos, kurių BVPŽ kodas: 33141123-8 Konteineriai skalpeliams 7. 7.1 Draudimo dalyvauti procedūroje pagrindai Rangovai pašalinami iš viešųjų pirkimų procedūros, jei susiklosto kuri nors iš straipsnyje nurodytų aplinkybių. Įstatymo 1 straipsnis: 1) fizinis asmuo, kuris buvo galutinai nuteistas už nusikalstamą veiką: dalyvavimas organizuotoje nusikalstamoje grupėje ar susivienijime siekiant padaryti Baudžiamojo kodekso 258 straipsnyje nurodytą nusikalstamą veiką arba mokestinį nusikaltimą, b) prekyba žmonėmis, nurodyta Baudžiamojo kodekso 189a straipsnyje, c) nurodyta Baudžiamojo kodekso 228–230a straipsniuose, 250a straipsnyje arba 46–46 straipsniuose. 2010 m. birželio 25 d. įstatymo dėl sporto 48 straipsnis arba Vaistų, specialiosios paskirties maisto produktų ir medicinos prietaisų kompensavimo įstatymo 1–4 straipsniai, d) Baudžiamojo kodekso 165a straipsnyje nurodyto teroristinio nusikaltimo finansavimas arba Baudžiamojo kodekso 299 straipsnyje nurodytas nusikaltimas – sukliudyti arba trukdyti nustatyti nusikalstamą pinigų kilmę arba nuslėpti jų kilmę, e) Baudžiamojo kodekso 115 straipsnio 20 dalyje nurodytas teroristinis nusikaltimas arba nusikaltimas, kuriuo siekiama įvykdyti šią nusikalstamą veiką

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ezamowienia.gov.pl
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ezamowienia.gov.pl
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/09/2025 11:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.