Publications Office of the EU
Vengrija-Budapeštas: Katilinių remonto ir priežiūros darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vengrija-Budapeštas: Katilinių remonto ir priežiūros darbai

  • Paskelbta
    07/06/2022
  • Galutinis terminas
    21/07/2022
  • Atšaukta
    09/09/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45259300 Katilinių remonto ir priežiūros darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR000674722022
Aprašymas

A rákoskeresztúri, a Füredi utcai és az Észak-budai Fűtőmű szakaszoló tolózárainak cseréje, amely magában foglalja a tervezési és kivitelezési munkálatokat is.
A tervezés és kivitelezés együttes előírásának indokolása:
Ajánlatkérő fő tevékenységként közszolgáltatás keretében távhőszolgáltatást nyújt. A jelen projekt terjedelméhez mérhető összetettségű, egyedi rendszerek megvalósítása esetében nem célszerű a létesítési feladatot külön tervezési és kivitelezési fázisra bontani. Az ilyen jellegű feladatvégzésnél szakmailag szerteágazó területeket kell átfogni: kiviteli tervek készítése: gépészetre, villamos erőátvitelre, organizációra, próbaüzemre.
A tervezési feladat megkívánja a teljes kivitelezési, létesítési folyamat ismeretét, így a műszaki megfelelőség, működőképesség felelősségét nem lehet megosztani, azt egyetlen szereplőtől kell elvárni, szerződés-szerűen megkövetelni.
Az eljárás tárgyát képező technológiákban jártas piaci szereplőknek saját, egyedileg kialakított és bejáratott rendszerei, megoldásai, folyamatelemei vannak, amelyeknek a feldarabolása, több lehetséges pályázó közötti megosztása, a felelősségi láncolat meghosszabbodása révén a beruházás szükségtelen és elkerülhető költségnövekményéhez vezethet. A feladatot a beruházó egyéb szempontjából sem célszerű több szereplőre osztani, hiszen az egyes szereplők közti szervezési feladatok, ezek megfelelő végrehajtásának felelőssége így a beruházóra hárul.
Az elvégzendő feladatok összefüggő műszaki és gazdasági egységet alkotnak, műszaki szempontból költséghatékonyabban megoldható a munkák elvégzése részekre bontás nélkül, egységes koordinációval. Továbbá fontos elem, hogy a fűtőmű egy évben egyszer áll le, ezért Nyertes Ajánlattevőnek egy napon belül kell elvégeznie a szerelvény cseréjét.
A fentieket összefoglalva az eljárás tárgyát képező beruházás összetettsége miatt műszakilag indokolt a projekt tervezési és kivitelezési fázisainak egy beszerzési eljárásban történő beszerzése.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Nacionalinis registracijos numeris: 10941362244
Pašto adresas: Kalotaszeg Utca 31
Vietovė: Budapest
NUTS kodas: HU110
Pašto kodas: 1116
Šalis: HUN
Asmuo ryšiams: Simsa Miklós
Pagrindinis adresas: https://www.budapestikozmuvek.hu/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000674722022/reszletek
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/07/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.