Publications Office of the EU
Lenkija-Bydgoszcz: Muzikos instrumentai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Bydgoszcz: Muzikos instrumentai

  • Paskelbta
    19/11/2021
  • Galutinis terminas
    21/12/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/12/2021
  • Skirta
    27/01/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
37310000 Muzikos instrumentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
19,512.19 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
24,500.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-PN-8/2021
Aprašymas

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/12/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
19,512.19 PLN
Galutinė sutarties vertė
24,500.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: MyHarp Marta Mogielnicka
Pašto adresas: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Vietovė: Zielona Góra
Pašto kodas: 65-012
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.