Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    03/01/2023
  • Galutinis terminas
    27/02/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/03/2023
  • Skirta
    18/10/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección General de Carreteras
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71311000 Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
519,396.92 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
399,935.63 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
230222828942
Aprašymas

Redacción de propuestas de órdenes de estudio para actuaciones no simples (AC+T+TD) de desarrollo del plan de acción contra el ruido Fase II (PAR2): Demarcación de Carreteras de Madrid. Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia, Next Generation EU

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dirección General de Carreteras
Nacionalinis registracijos numeris: S2817015G
Pašto adresas: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28071
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Dirección General de Carreteras
Pagrindinis adresas: http://www.fomento.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/03/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
519,396.92 EUR
Galutinė sutarties vertė
399,935.63 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: TPF GETINSA EUROESTUDIOS, S.L.-EUROFINS CAVENDISH, S.L.U.
Pašto adresas: C/ Ramón de Aguinaga, 8
Vietovė: MADRID
Pašto kodas: 28028
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.