Publications Office of the EU
SAP BI ir Qlik programinės įrangos techninė priežiūra ir palaikymas, licencijų teikimas 2 partijos 1 dalis: Techninės priežiūros, licencijų ir susijusios paslaugos BI SAP Part 2: Techninė priežiūra, licencijos ir susijusios paslaugos BI Qlik - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

SAP BI ir Qlik programinės įrangos techninė priežiūra ir palaikymas, licencijų teikimas 2 partijos 1 dalis: Techninės priežiūros, licencijų ir susijusios paslaugos BI SAP Part 2: Techninė priežiūra, licencijos ir susijusios paslaugos BI Qlik

  • Paskelbta
    06/10/2025
  • Galutinis terminas
    24/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/10/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Tisséo Voyageurs
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
44,646.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
25-137
Aprašymas

Pagal Viešosios tvarkos kodekso L2125-1 1°, R. 2162-1–R.2162-6, R. 2162-13 ir R. 2162-14 straipsnius tai yra vienašalė preliminarioji sutartis su užsakymo formomis, kurių užsakymo riba padalyta į 2 pirkimo dalis. Kiekviena preliminariąją sutartį sudaranti dalis sudaroma pradiniam trejų metų laikotarpiui nuo 2026 m. sausio 1 d. arba nuo pranešimo apie ją dienos, atsižvelgiant į tai, kuri data yra vėlesnė. Jis atnaujinamas vieną kartą 12 mėnesių laikotarpiui. Didžiausia užsakymo riba: Pradinis laikotarpis: 1 dalis. 189 000 EUR be PVM dalies Nr. 2: 129 000 EUR be PVM 1 pratęsimas 12 mėnesių: 1 dalis. 63 000 EUR be PVM dalies Nr. 2: 43 000 eurų HT Kiekviena dalis bus skiriama atskirai. Apskaičiuotas BPU/DQE kiekis atitinka apskaičiuotą vidutinį metinį užsakymą. Jie pateikiami kaip nuoroda, kad kandidatai galėtų nustatyti savo pasiūlymo dydį, o „Tisséo“ – palyginti gautus pasiūlymus. Šie kiekiai negali prieštarauti „Tisséo“ kaip metiniam įsipareigojimui dėl užsakymų. Preliminarioji sutartis bus įgyvendinama išduodant užsakymų formas. Už paslaugas mokama pagal vieneto kainas. Numatomos sumos yra orientacinės ir apima visus pratęsimo laikotarpius

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1710333
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1710333
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/10/2025 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.